See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek met betrekking tot leveringen van tenten met mobiele decontaminatie systeem
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de aankoop en de levering van een mobiel decontaminatiesysteem voor onderwijsdoeleinden (en operationeel indien nodig) voor 7 universiteiten. Bij de opvang van slachtoffers van een incident met gevaarlijke stoffen, zoals een CBRNe-incident (Chemisch, Biologisch, Radiologisch, Nucleair, Explosief) of een ander incident met gevaarlijke stoffen, is een snelle en effectieve decontaminatie cruciaal om secundaire contaminatie binnen het ziekenhuis te voorkomen en de impact op slachtoffers, hulpverleners en infrastructuur te minimaliseren. Om ziekenhuizen adequaat voor te bereiden op dergelijke scenario’s, wordt binnen deze aankoopprocedure voorzien in de aanschaf van een decontaminatietent. Deze tent stelt ziekenhuizen in staat om getroffenen veilig te receptioneren, hen gecontroleerd te laten uitkleden, eerste medische stabilisatie te doen en een systematische decontaminatieprocedure uit te voeren voordat zij verdere medische zorg ontvangen. De inzet van een decontaminatietent draagt bij aan een verhoogde paraatheid binnen de ziekenhuissector, vermindert het risico op secundaire contaminatie van ziekenhuispersoneel en andere patiënten en ondersteunt een vlotte en efficiënte crisisrespons. De aanschaf van deze decontaminatietent is dan ook een essentiële maatregel binnen het bredere kader van noodplanning en crisisbeheer, in lijn met nationale en internationale richtlijnen op het gebied van CBRNe-preventie en -respons.
Interne Kennung: SP/2025/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SP/2025/01 - 1
Interne Kennung: 1