407463-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Datenerfassung – Příprava, provedení a vyhodnocení Celostátního sčítání dopravy 2025 (CSD2025)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPříprava, provedení a vyhodnocení Celostátního sčítání dopravy 2025 (CSD2025)
BeschreibungPředmětem zakázky je poskytování služeb v souvislosti se sběrem a vyhodnocením dat z dopravních průzkumů dle metodiky CSD2025. Ministerstvo dopravy ČR pověřuje Ředitelství silnic a dálnic s. p. v pětiletých intervalech provedením Celostátního sčítání dopravy na dálniční a silniční síti z důvodu zajištění nezbytných podkladů o intenzitě dopravy pro silniční hospodářství.
Interne Kennung01PU-005904
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
5. Los
LosLOT-0001