2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Schoonmaak
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van minimaal één (1) opdrachtnemer en maximaal twee (2) opdrachtnemers voor de diensten ten behoeve van schoonmaak, glasbewassing en sanitaire voorzieningen zoals omschreven is de aanbestedingsdocumenten. Deze opdracht wordt gegund aan de inschrijver die de beste prijs-kwaliteit verhouding heeft uitgebracht. 5 locaties, totaal 17.651,25 m²
Interne Kennung: KQBD/05112024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding wordt een Openbare Europese aanbestedingsprocedure uitgevoerd. De aanbesteding geschiedt overeenkomstig de van toepassing zijnde Richtlijn 2014/24/EU, die in de Nederlandse wetgeving is geïmplementeerd door middel van de gewijzigde Aanbestedingswet 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Schoonmaakonderhoud De Taalbrug
Beschreibung: Schoononderhoud en glasbewassing voor de locaties van De Taalbrug. Het gaat hierbij om 3 locaties in Eindhoven, Helmond & Venlo. 3 locaties: 13.224,90 m² schoonmaakonderhoud & 9064,54 m² glasbewassing.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst twee (2) maal te verlengen met een periode van maximaal twee (2) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Schoonmaakonderhoud Mgr. Hanssenschool
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud voor Mgr. Hanssenschool met 2 locaties in Hoensbroek 2 locaties: 4.386,45 m²
Interne Kennung: 2