See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nakolanników wzór 990/MON wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” (dalej WDTT) stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Ilekroć w WDTT mowa jest o wzorze przedmiotu umundurowania i wyekwipowania (PUiW) do produkcji seryjnej rozumie się przez to wzór modelowy złożony przez Wykonawcę do oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 127631-2025
Interne Kennung: nr sprawy 115/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON - zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nakolanników wzór 990/MON (w ilości 12 000 kpl.) wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” (dalej zwanej WDTT) stanowiącej załącznik do SWZ. Ilekroć w WDTT mowa jest o wzorze przedmiotu umundurowania i wyekwipowania (PUiW) do produkcji seryjnej rozumie się przez to wzór modelowy złożony przez Wykonawcę do oferty.
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości maksymalnie o wskazane ilości. Ilość podstawowa: 6000 kompletów, ilość w ramach prawa opcji: 6000 kompletów. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON - zadanie nr 2
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON - zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nakolanników wzór 990/MON (w ilości 14 000 kpl.) wykonana zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” (dalej zwanej WDTT) stanowiącej załącznik do SWZ. Ilekroć w WDTT mowa jest o wzorze przedmiotu umundurowania i wyekwipowania (PUiW) do produkcji seryjnej rozumie się przez to wzór modelowy złożony przez Wykonawcę do oferty.
Interne Kennung: zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości maksymalnie o wskazane ilości. Ilość podstawowa: 7000 kompletów, ilość w ramach prawa opcji: 7000 kompletów. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON - zadanie nr 4
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON - zadanie nr 5
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa nakolanników wzór 990/MON - zadanie nr 6
Interne Kennung: zadanie nr 6