407605-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Ręczne oczyszczanie na terenie m. st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRęczne oczyszczanie na terenie m. st. Warszawy
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie m. st. Warszawy, obejmujące: Części 1-12/Rejony I - XII - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Część 13 Most pieszo-rowerowy nad Wisłą - zimowe oczyszczanie mostu, - letnie oczyszczanie mostu, - zbieranie zanieczyszczeń z mostu, - wywóz śniegu uprzątniętego z mostu Część 14 Nowe Centrum Warszawy - zimowe oczyszczanie ulic i chodników, - letnie oczyszczanie ulic i chodników, - zbieranie zanieczyszczeń z ulic i chodników, - wywóz śniegu uprzątniętego z ulic i chodników. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 14 części: Część 1 - Rejon I, Dzielnica Białołęka, Część 2 - Rejon II, Dzielnica Targówek, Rembertów, Wesoła, Część 3 - Rejon III, Dzielnica Praga Północ, Część 4 - Rejon IV, Dzielnica Praga Południe, Wawer, Część 5 - Rejon V, Dzielnica Bielany, Część 6 - Rejon VI, Dzielnica Żoliborz, Część 7 - Rejon VII, Dzielnica Wola, Bemowo, Część 8 - Rejon VIII, Dzielnica Śródmieście, Część 9 - Rejon IX, Dzielnica Ochota, Ursus, Włochy, Część 10 – Rejon X, Dzielnica Mokotów Górny, Część 11 – Rejon XI, Dzielnica Mokotów Dolny, Część 12 – Rejon XII, Dzielnica Ursynów, Wilanów, Część 13 – Most pieszo-rowerowy nad Wisłą, Część 14 – Nowe Centrum Warszawy 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę maksymalnie na 7 części zamówienia w tym: część 1 – 12 – maksymalnie na 5 części, część 13-14 – na jedną lub dwie części.
Interne KennungZOM/KP/26/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Rejon I Dzielnica Białołęka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Białołęka, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji w następujący sposób: a) w ramach zimowego oczyszczania dróg dla rowerów: dodać dodatkowe odcinki ulic, na których uruchomiono lub zmodyfikowano trasę dróg dla rowerów, b) w ramach letniego i zimowego oczyszczania dodać nowo powstałe: - powierzchnie miejsc parkingowych, - powierzchnie dojść do stacji metra, - powierzchnie na pętlach komunikacji transportu zbiorowego, - ciągi piesze. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone do kwoty stanowiącej do 25% wysokości łącznego wynagrodzenia określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy, Wartość prac zleconych w ramach Opcji zostanie ustalona w oparciu o ceny jednostkowe określone w załącznikach nr 3 do wzoru umowy (w zależności od części). Zlecanie prac będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych prac, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku prac określonych w §1 ust. 1 wzoru umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Rejon II Dzielnice Targówek, Rembertów, Wesoła
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnic Targówek, Rembertów, Wesoła, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Rejon III Dzielnica Praga Północ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Praga Północ obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 3
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji w następujący sposób: a) w ramach zimowego oczyszczania dróg dla rowerów: dodać dodatkowe odcinki ulic, na których uruchomiono lub zmodyfikowano trasę dróg dla rowerów, b) w ramach letniego i zimowego oczyszczania dodać nowo powstałe: - powierzchnie miejsc parkingowych, - powierzchnie dojść do stacji metra, - powierzchnie na pętlach komunikacji transportu zbiorowego, - ciągi piesze. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone do kwoty stanowiącej do 25% wysokości łącznego wynagrodzenia określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy, Wartość prac zleconych w ramach Opcji zostanie ustalona w oparciu o ceny jednostkowe określone w załączniku nr 3 do wzoru umowy. Zlecanie prac będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych prac, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku prac określonych w §1 ust. 1 wzoru umowy.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Rejon IV Dzielnice Praga Południe, Wawer
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnic Praga Południe, Wawer obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Rejon V Dzielnica Bielany
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Bielany, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - Rejon VI Dzielnica Żoliborz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Żoliborz, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - Rejon VII Dzielnice Wola, Bemowo
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnic Wola, Bemowo, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Rejon VIII Dzielnica Śródmieście
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Śródmieście, obejmujące: -zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 8
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji w następujący sposób: a) a) w ramach zimowego oczyszczania dróg dla rowerów: dodać dodatkowe odcinki ulic, na których uruchomiono lub zmodyfikowano trasę dróg dla rowerów, b) w ramach letniego i zimowego oczyszczania dodać nowo powstałe: - powierzchnie miejsc parkingowych, - powierzchnie dojść do stacji metra, - powierzchnie na pętlach komunikacji transportu zbiorowego, - ciągi piesze. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone do kwoty stanowiącej do 25% wysokości łącznego wynagrodzenia określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy, Wartość prac zleconych w ramach Opcji zostanie ustalona w oparciu o ceny jednostkowe określone w załączniku nr 3 do wzoru umowy. Zlecanie prac będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych prac, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku prac określonych w §1 ust. 1 wzoru umowy.
LosLOT-0009
TitelCzęść 9 - Rejon IX Dzielnice Ochota, Ursus, Włochy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnic Ochota, Ursus, Włochy, obejmujące: -zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10 - Rejon X Dzielnica Mokotów Górny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Mokotów Górny, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11 - Rejon XI Dzielnica Mokotów Dolny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnicy Mokotów Dolny, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Dzielnice Ursynów, Wilanów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie dzielnic Ursynów, Wilanów, obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 - Most pieszo-rowerowy nad Wisłą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie Mostu pieszo-rowerowego nad Wisłą, obejmujące: - -- - zimowe oczyszczanie mostu, - letnie oczyszczanie mostu, - zbieranie zanieczyszczeń z mostu, - wywóz śniegu uprzątniętego z mostu. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 2 pkt. 2.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy) - letniego oczyszczania (określonych w części III ust. 2 pkt 2.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14 - Nowe Centrum Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie tzw. Nowego Centrum Warszawy, obejmujące: - -- - zimowe oczyszczanie ulic i chodników, - letnie oczyszczanie ulic i chodników, - zbieranie zanieczyszczeń z ulic i chodników, - wywóz śniegu uprzątniętego z ulic i chodników. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 2 pkt. 2.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy) - letniego oczyszczania (określonych w części III ust. 2 pkt 2.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp polegających na powtórzeniu usług stanowiących przedmiot zamówienia w przypadku: - wyczerpania się kwoty określonej w § 5 ust. 1 wzoru umowy, - wygaśnięcia czasu obowiązywania umowy, - na terenach, które nie są objęte umową.
Interne KennungCzęść 14
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa Opcji w następujący sposób: W ramach letniego i zimowego oczyszczania chodników i ulic dodać zrewitalizowane lub nowo powstałe powierzchnie w ramach tzw. Nowego Centrum Warszawy. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone do kwoty stanowiącej do 100% wysokości łącznego wynagrodzenia określonego w § 5 ust. 1 wzoru umowy. Wartość prac zleconych w ramach Opcji zostanie ustalona w oparciu o ceny jednostkowe określone w załącznikach nr 3 do wzoru umowy. Zlecanie prac będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych prac, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku prac określonych w §1 ust. 1 wzoru umowy.