407687-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzverbunddienste – Modernizacja systemu telekomunikacyjnego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja systemu telekomunikacyjnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu telekomunikacyjnego (opartego o AVAYA AURA w wersji 10.01) zainstalowanego u Zamawiającego i modernizacja do najnowszej wersji w trakcie realizacji zamówienia oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi serwisu technicznego oraz gwarancyjnego na wykonany przedmiot zamówienia zgodny z Załącznikiem nr 1 do projektu Umowy stanowiącego ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64221000 Netzverbunddienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32524000 Fernmeldesystem, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu telekomunikacyjnego (opartego o AVAYA AURA w wersji 10.01) zainstalowanego u Zamawiającego i modernizacja do najnowszej wersji w trakcie realizacji zamówienia oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi serwisu technicznego oraz gwarancyjnego na wykonany przedmiot zamówienia zgodny z Załącznikiem nr 1 do projektu Umowy stanowiącego ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ. 2. Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usługi serwisu technicznego polegającej na: 1) świadczeniu usługi service-desk, w ramach której Wykonawca zapewni możliwość zgłaszania błędów i usterek za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, 2) odtworzeniu po usunięciu awarii konfiguracji urządzeń na taką jak była przed awarią, 3) świadczeniu usług konsultacyjnych (np. pomoc przy konfiguracji nowych usług, rozbudowie).
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy