407744-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup leków w ramach programów lekowych - leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup leków w ramach programów lekowych - leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków w ramach programów lekowych – leczenie przewlekłego WZW typu B i C oraz profilaktyki wznowy przewlekłych zapaleń WZW typu B u chorych po przeszczepach narządowych i leczonych onkologicznie w ilości i o parametrach określonych w Załącznikach nr 1.1 – 1.6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungGlecaprevirum 0,1g + Pibrentasvirum 0,04g x 84 tabl. op. 60
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungSofosbuvirum 0,4g + Velpatasvirum 0,1g x 28 tabl op. 100
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungEntecavirum/Entecavirum monohydricum 0,5 mg x 30 tabl. op. 500 Entecavirum/Entecavirum monohydricum 1 mg x 30 tabl. op. 14
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
BeschreibungLamivudynum 100 mg x 28 tabl. op. 28
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungTenofivirum disoproxil tabl. 245 mg x 30 tabl. op. 200
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungEntecavirum/Entecavirum monohydricum tabletki a 0,5mg x 30 tabl. op. 800