See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerpdiensten Ithaka - Total Engineer raamovereenkomst
Beschreibung: Stichting Vrijescholen Ithaka (hierna: Ithaka) heeft voor een aantal van haar locaties zicht op de realisatie van een nieuwbouwproject of een ingrijpende renovatie en verduurzaming. De scholen van Ithaka zijn in de gemeenten waarin Ithaka actief is in de IHP plannen opgenomen voor de komende uitvoeringsronde. Dit betekent dat binnen nu en ongeveer 4 jaar er minstens 5 projecten tot uitvoering moeten worden gebracht. Beoogd is om een efficiëntieslag te maken met deze samenloop van verschillende projecten. Ten behoeve van de ontwerp- en advieswerkzaamheden is de Aanbestedende Dienst voornemens één Inschrijver te selecteren en heeft hiertoe een Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgeschreven. Naar verwachting minstens 5 projecten. De maximale waarde voor het totaal honorarium is opgenomen in de leidraad.
Interne Kennung: 2240314
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71323200 Planung von Werksanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Total Engineer
Beschreibung: Zie leidraad. Er is sprake van 1 perceel. Naar verwachting minstens 5 projecten. De maximale waarde voor het totaal honorarium is opgenomen in de leidraad.
Interne Kennung: 1