2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokale aanpak isolatie
Beschreibung: De lokale aanpak isolatie van deze opdracht richt zich op het verduurzamen van grondgebonden koopwoningen van eigenaar-bewoners in de gemeente Bergen op Zoom, door de beschikbare middelen (nu en mogelijk in de toekomst) te combineren in één aanpak. De opdracht wordt over de totale contractduur van maximaal zes (6) jaar geraamd op € 1.000.000,-. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 1.500.000,-.
Interne Kennung: dCI-000538
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111520 Wärme-Isolierstoffe, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 71315210 Beratung in der Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie