See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa zbiorników przeciwpożarowych wraz ze stanowiskami czerpania wody na terenie Nadleśnictwa Kliniska”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa dwóch zbiorników przeciwpożarowych wraz ze stanowiskami czerpania wody oraz infrastrukturą towarzyszącą, na terenie Nadleśnictwa Kliniska. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie części tj. część nr 1 pn.: „Budowa zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Pucko” oraz część nr 2 pn.: „Budowa zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Sowno”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1A i 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia, na którą składa się: 1) Dla części nr 1: (A) Zał. nr 1.1 – Dokumentacja techniczna – Projekt Wykonawczy – Budowa zbiornika; (B) Zał. nr 1.2 – Projekt Budowlany zamienny – Przebudowa drogi leśnej; (C) Zał. nr 1.3 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót; (D) Zał. nr 1.4 – Decyzja nr 748/2024 z dnia 17.12.2024 r. pozwolenia na budowę - Przebudowa drogi leśnej; (E) Zał. nr 1.5 – Decyzja z dnia 27.03.2024 r. - Częściowy brak sprzeciwu; (F) Zał. nr 1.6 – Przedmiar robót; 2) Dla części nr 2: (A) Zał. nr 2.1 – Dokumentacja techniczna – Projekt Wykonawczy – Budowa zbiornika; (B) Zał. nr 2.2 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót; (C) Zał. nr 2.3 – Zgłoszenie budowy/brak sprzeciwu wykonania robót budowlanych; (D) Zał. nr 2.4 – Przedmiar robót.
Vorherige Bekanntmachung: 664108-2025
Interne Kennung: SA.270.3.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Specyfikacja Warunków Zamówienia (dalej "SWZ") wraz z załącznikami, stanowi dokumenty zamówienia. // Wykonawcy nie mogą podlegać wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 108 ust. 1 pkt 1-6 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej "PZP") oraz art. 109 ust. 1 pkt. 4, 8 i 10 PZP.// Szczegółowe informacji dot. podstaw wykluczenia zawarte są w SWZ.// Zamawiający formułuje warunki udziału w postępowaniu, które szczegółowo opisane są w SWZ.// Szczegółowy wykaz oświadczeń oraz podmiotowych środków dowodowych w celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu zawarty jest w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - „Budowa zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Pucko”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa otwartego zbiornika przeciwpożarowego, sztucznie uszczelnionego, wraz ze stanowiskiem czerpania wody oraz przebudowa dojazdu pożarowego – drogi leśnej do w/w zbiornika, na terenie leśnictwa Pucko, oddz. 253a. Zbiornik ma powstać w wyniku wykonania niecki terenowej poprzez odpowiednie wykopanie i ukształtowanie terenu, w tym stabilizację i zabezpieczenie skarp wykopu tak, aby zapewnić trwałość konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowania. Charakterystyka zbiornika: (a) pojemność użytkowa – ok. 198,60 m³, (b) wysokość użytkowa (głębokość) – ok. 1,60 m, (c) powierzchnia zbiornika – ok. 240,9 m2.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - „Budowa zbiornika przeciwpożarowego w leśnictwie Sowno”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa otwartego zbiornika przeciwpożarowego, sztucznie uszczelnionego, wraz ze stanowiskiem czerpania wody oraz przebudowa dojazdu pożarowego – drogi leśnej do w/w zbiornika na terenie leśnictwa Sowno, oddz. 591a. Zbiornik ma powstać w wyniku wykonania niecki terenowej poprzez odpowiednie wykopanie i ukształtowanie terenu, w tym stabilizację i zabezpieczenie skarp wykopu tak, aby zapewnić trwałość konstrukcji oraz bezpieczeństwo użytkowania. Charakterystyka zbiornika: (a) pojemność użytkowa – ok. 198,60 m³, (b) wysokość użytkowa (głębokość) – ok. 1,60 m, (c) powierzchnia zbiornika – ok. 240,9 m2.