407850-2026 - Wettbewerb
Schweden – Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter – 2 st. Lastväxlarsläp
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2 st. Lastväxlarsläp
Beschreibung: 2 st. Lastväxlarssläp
Interne Kennung: UH 26-20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter
5. Los
Los: LOT-0000
407850-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar – 2 st. Lastväxlarsläp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2 st. Lastväxlarsläp
Beskrivning2 st. Lastväxlarssläp
Intern identifierareUH 26-20
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34220000 Släp-, påhängsvagnar och fraktcontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000