See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kontenerów mieszkalnych oraz sanitarnych
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych oraz sanitarnych. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/83/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kontenerów mieszkalnych (socjalnych) przestrzennych - nieskładanych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych (socjalnych) przestrzennych - nieskładanych w ilości 429 kpl., w tym: zamówienie podstawowe - 50 kpl.; zamówienie opcjonalne - 379 kpl. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. - Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w § 2 ust. 2 lit. b – załącznika nr 6 do SWZ Wzór Umowy w terminie do 20 dni od dnia podpisania Umowy; - Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji zostanie uruchomione poprzez wysłanie do Wykonawcy stosownego zawiadomienia w formie pisemnej lub dokumentowej. - Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie o realizację dostaw opcjonalnych.
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych (socjalnych) przestrzennych - nieskładanych w ilości 414 kpl., w tym: zamówienie podstawowe - 43 kpl.; zamówienie opcjonalne - 371 kpl. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa kontenerów mieszkalnych (socjalnych) przestrzennych - nieskładanych z wyposażeniem
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych (socjalnych) przestrzennych - nieskładanych z wyposażeniem w ilości 282 kpl., w tym: zamówienie podstawowe - 107 kpl.; zamówienie opcjonalne - 175 kpl. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów mieszkalnych (socjalnych) przestrzennych - nieskładanych z wyposażeniem w ilości 275 kpl., w tym: zamówienie podstawowe - 100 kpl.; zamówienie opcjonalne - 175 kpl. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa kontenerów sanitarnych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa kontenerów sanitarnych w ilości 210 kpl., w tym: zamówienie podstawowe - 60 kpl.; zamówienie opcjonalne - 150 kpl. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie nr 5