See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : 1. Bezpieczny sprzęt do linii naczyniowej- Pakiet 1 2. Cewnik Couvelairea – Pakiet 2 3. Jednorazowa staza bezlateksowa do pobierania krwi – Pakiet 3 4. Cewniki do odsysania z regulacją siły ssania - Pakiet 4 5. Cewniki Foleya – Pakiet 5 6. Cewniki Nelatona – Pakiet 6 7. Cewniki Tiemana – Pakiet 7 8. Elektrody do czasowej stymulacji serca – Pakiet 8 9. Żel do cewnikowania – Pakiet 9 10. Elektrody EKG dla dorosłych – Pakiet 10 11. Higiena pacjenta – Pakiet 11 12. Igły – Pakiet 12 13. Igły biopsyjne – Pakiet 13 14. Igły insulinowe do wstrzykiwaczy – Pakiet 14 15. Igły podpajęczynówkowe – Pakiet 15 16. Jednorazowa torba na wymiociny – Pakiet 16 17. Jednorazowe wkłady kontrastu (MEDRAD CENTARGO)– Pakiet 17 18. Jednorazowy fartuch foliowy – Pakiet 18 19. Jednorazowy system zamknięty pobierania krwi – Pakiet 19 20. Kaniule – Pakiet 20 21. Kaniule dla noworodków i wcześniaków – Pakiet 21 22. Kaniule do pobierania płynów - Pakiet 22 23. Kateter do drenażu klatki piersiowej - Pakiet 23 24. Kieliszki jednorazowe z podziałką leków – Pakiet 24 25. Koreczki do kaniul – Pakiet 25 26. Zatyczki do cewników – Pakiet 26 27. Łączniki do drenów i cewników – Pakiet 27 28. Maska tlenowa – Pakiet 28 29. Maska tlenowa z nebulizatorem – Pakiet 29 30. Maska tlenowa z workiem (rezerwuarem) - Pakiet 30 31. Maski krtaniowe, łącznik – Pakiet 31 32. Maski, rurki, zestawy, worki, wkłucia – Pakiet 32 33. Mikrokuwety do oznaczania poziomu glukozy -Pakiet 33 34. Zestaw do lewatywy – Pakiet 34 35. Okulary do fototerapii – Pakiet 35 36. Opaski identyfikacyjne dla dzieci i dorosłych – Pakiet 36 37. Opaski identyfikacyjne dla noworodków – Pakiet 37 38. Osłonki do głowic USG – Pakiet 38 39. Ostrza do strzygarki – Pakiet 39 40. Papiery – Pakiet 40 41. Pojemniki do zbiórki moczu dla dorosłych – Pakiet 41 42. Woreczek do pobierania próbek moczu dla dzieci - Pakiet 42 43. Pokrycie w rolce – Pakiet 43 44. Produkty do blokad nerwów obwodowych pod kontrolą USG – Pakiet 44 45. Przewód do cystoskopii i resektoskopii – Pakiet 45 46. Przyrządy – Pakiet 46 47. Zestawy, kaniule, zastawka i cewniki do odsysania – Pakiet 47 48. Rurki, filtry, obwody oddechowe– Pakiet 48 49. Sonda żołądkowa (zgłębnik żołądkowy) – Pakiet 49 50. Strzykawki – Pakiet 50 51. Strzykawki 20 ml do pompy infuzyjnej – Pakiet 51 52. Strzykawki do pomp i cewników – Pakiet 52 53. Strzykawki do pomp infuzyjnych bursztynowe – Pakiet 53 54. Strzykawki insulinowe – Pakiet 54 55. Szczoteczki do pobierania badań cytologicznych- Pakiet 55 56. Szkiełka i nożyki – Pakiet 56 57. Szpatułki laryngologiczne – Pakiet 57 58. Tamponada nosowa – Pakiet 58 59. Wapno sodowane – Pakiet 59 60. Wzierniki ginekologiczne – Pakiet 60 61. Zaciskacz do pępowiny – Pakiet 61 62. Zamknięty system do odsysania – Pakiet 62 63. Zawieszki do worków na mocz – Pakiet 63 64. Zestaw do drenażu – Pakiet 64 65. Zestaw tlenowo- nosowy – Pakiet 65 66. Zestaw do toracentezy /paracentezy - Pakiet 66 67. Zestaw do higieny jamy ustnej – Pakiet 67 68. Materac grzewczy – Pakiet 68 69. Igły do nakłuć lędźwiowych – Pakiet 69 70. Jednorazowe wkłady kontrastu ( MEDRAD STELLANT) – Pakiet 70 71. Zestaw do przezskórnej tracheotomii – Pakiet 71 72. Sonda Sengstakena-Blakemore'a – Pakiet 72 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bezpieczny sprzęt do linii naczyniowej- Pakiet 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Bezpieczny sprzęt do linii naczyniowej.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Cewnik Couvelairea – Pakiet 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Cewnik Couvelairea – Pakiet 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0003
Titel: Jednorazowa staza bezlateksowa do pobierania krwi – Pakiet 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Jednorazowa staza bezlateksowa do pobierania krwi. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Cewniki do odsysania z regulacją siły ssania - Pakiet 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Cewniki do odsysania z regulacją siły ssania - Pakiet 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Cewniki Foleya – Pakiet 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Cewniki Foleya – Pakiet 5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Cewniki Nelatona – Pakiet 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Cewniki Nelatona – Pakiet 6. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Cewniki Tiemana – Pakiet 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Cewniki Tiemana – Pakiet 7.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Elektrody do czasowej stymulacji serca – Pakiet 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Elektrody do czasowej stymulacji serca – Pakiet 8. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0009
Titel: Żel do cewnikowania – Pakiet 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Żel do cewnikowania – Pakiet 9. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Elektrody EKG dla dorosłych – Pakiet 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Elektrody EKG dla dorosłych – Pakiet 10. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Higiena pacjenta – Pakiet 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Higiena pacjenta – Pakiet 11. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Igły – Pakiet 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Igły – Pakiet 12. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 12
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0013
Titel: Igły biopsyjne – Pakiet 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Igły biopsyjne – Pakiet 13. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 13
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0014
Titel: Igły insulinowe do wstrzykiwaczy – Pakiet 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Igły insulinowe do wstrzykiwaczy – Pakiet 14. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Igły podpajęczynówkowe – Pakiet 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Igły podpajęczynówkowe – Pakiet 15. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Jednorazowa torba na wymiociny – Pakiet 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Jednorazowa torba na wymiociny – Pakiet 16. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Jednorazowe wkłady kontrastu (MEDRAD CENTARGO)– Pakiet 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Jednorazowe wkłady kontrastu (MEDRAD CENTARGO)– Pakiet 17. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Los: LOT-0018
Titel: Jednorazowy fartuch foliowy – Pakiet 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Jednorazowy fartuch foliowy – Pakiet 18. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Jednorazowy system zamknięty pobierania krwi – Pakiet 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Jednorazowy system zamknięty pobierania krwi – Pakiet 19. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Kaniule – Pakiet 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Kaniule – Pakiet 20. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 20
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0021
Titel: Kaniule dla noworodków i wcześniaków – Pakiet 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Kaniule dla noworodków i wcześniaków – Pakiet 21. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Kaniule do pobierania płynów - Pakiet 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Kaniule do pobierania płynów - Pakiet 22. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Kateter do drenażu klatki piersiowej - Pakiet 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Kateter do drenażu klatki piersiowej - Pakiet 23. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Kieliszki jednorazowe z podziałką leków – Pakiet 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Kieliszki jednorazowe z podziałką leków – Pakiet 24. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Koreczki do kaniul – Pakiet 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Koreczki do kaniul – Pakiet 25. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Zatyczki do cewników – Pakiet 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zatyczki do cewników – Pakiet 26. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 26
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0027
Titel: Łączniki do drenów i cewników – Pakiet 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Łączniki do drenów i cewników – Pakiet 27. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Maska tlenowa – Pakiet 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Maska tlenowa – Pakiet 28. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 28
Haupteinstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0029
Titel: Maska tlenowa z nebulizatorem – Pakiet 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Maska tlenowa z nebulizatorem – Pakiet 29. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Maska tlenowa z workiem (rezerwuarem) - Pakiet 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Maska tlenowa z workiem (rezerwuarem) - Pakiet 30. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Maski krtaniowe, łącznik – Pakiet 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Maski krtaniowe, łącznik – Pakiet 31. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Maski, rurki, zestawy, worki, wkłucia – Pakiet 32
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Maski, rurki, zestawy, worki, wkłucia – Pakiet 32. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Mikrokuwety do oznaczania poziomu glukozy -Pakiet 33
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Mikrokuwety do oznaczania poziomu glukozy -Pakiet 33. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Zestaw do lewatywy – Pakiet 34
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestaw do lewatywy – Pakiet 34. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Okulary do fototerapii – Pakiet 35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Okulary do fototerapii – Pakiet 35. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Opaski identyfikacyjne dla dzieci i dorosłych – Pakiet 36
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Opaski identyfikacyjne dla dzieci i dorosłych – Pakiet 36. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Opaski identyfikacyjne dla noworodków – Pakiet 37
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Opaski identyfikacyjne dla noworodków – Pakiet 37. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Osłonki do głowic USG – Pakiet 38
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Osłonki do głowic USG – Pakiet 38. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Ostrza do strzygarki – Pakiet 39
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Ostrza do strzygarki – Pakiet 39. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Papiery – Pakiet 40
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Papiery – Pakiet 40. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pojemniki do zbiórki moczu dla dorosłych – Pakiet 41
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Pojemniki do zbiórki moczu dla dorosłych – Pakiet 41. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 41
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0042
Titel: Woreczek do pobierania próbek moczu dla dzieci - Pakiet 42
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Woreczek do pobierania próbek moczu dla dzieci - Pakiet 42. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pokrycie w rolce – Pakiet 43
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Pokrycie w rolce – Pakiet 43. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Produkty do blokad nerwów obwodowych pod kontrolą USG – Pakiet 44
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Produkty do blokad nerwów obwodowych pod kontrolą USG – Pakiet 44. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Przewód do cystoskopii i resektoskopii – Pakiet 45
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Przewód do cystoskopii i resektoskopii – Pakiet 45. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 45
Los: LOT-0046
Titel: Przyrządy – Pakiet 46
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Przyrządy – Pakiet 46. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 46
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0047
Titel: Zestawy, kaniule, zastawka i cewniki do odsysania – Pakiet 47
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestawy, kaniule, zastawka i cewniki do odsysania – Pakiet 47. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 47
Los: LOT-0048
Titel: Rurki, filtry, obwody oddechowe– Pakiet 48
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Rurki, filtry, obwody oddechowe– Pakiet 48. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: Sonda żołądkowa (zgłębnik żołądkowy) – Pakiet 49
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Sonda żołądkowa (zgłębnik żołądkowy) – Pakiet 49. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: Strzykawki – Pakiet 50
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Strzykawki – Pakiet 50. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 50
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0051
Titel: Strzykawki 20 ml do pompy infuzyjnej – Pakiet 51
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Strzykawki 20 ml do pompy infuzyjnej – Pakiet 51. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: Strzykawki do pomp i cewników – Pakiet 52
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Strzykawki do pomp i cewników – Pakiet 52. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: Strzykawki do pomp infuzyjnych bursztynowe – Pakiet 53
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Strzykawki do pomp infuzyjnych bursztynowe – Pakiet 53. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 53
Los: LOT-0054
Titel: Strzykawki insulinowe – Pakiet 54
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Strzykawki insulinowe – Pakiet 54. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 54
Los: LOT-0055
Titel: Szczoteczki do pobierania badań cytologicznych- Pakiet 55
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Szczoteczki do pobierania badań cytologicznych- Pakiet 55. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: Szkiełka i nożyki – Pakiet 56
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Szkiełka i nożyki – Pakiet 56. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: Szpatułki laryngologiczne – Pakiet 57
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Szpatułki laryngologiczne – Pakiet 57. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: Tamponada nosowa – Pakiet 58
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Tamponada nosowa – Pakiet 58. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: Wapno sodowane – Pakiet 59
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Wapno sodowane – Pakiet 59. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: Wzierniki ginekologiczne – Pakiet 60
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Wzierniki ginekologiczne – Pakiet 60. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 60
Los: LOT-0061
Titel: Zaciskacz do pępowiny – Pakiet 61
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zaciskacz do pępowiny – Pakiet 61. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: Zamknięty system do odsysania – Pakiet 62
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zamknięty system do odsysania – Pakiet 62. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: Zawieszki do worków na mocz – Pakiet 63
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zawieszki do worków na mocz – Pakiet 63. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: Zestaw do drenażu – Pakiet 64
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestaw do drenażu – Pakiet 64. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Zestaw tlenowo- nosowy – Pakiet 65
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestaw tlenowo- nosowy – Pakiet 65. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: Zestaw do toracentezy /paracentezy - Pakiet 66
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestaw do toracentezy /paracentezy - Pakiet 66. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: Zestaw do higieny jamy ustnej – Pakiet 67
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestaw do higieny jamy ustnej – Pakiet 67. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 67
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0068
Titel: Materac grzewczy – Pakiet 68
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Materac grzewczy – Pakiet 68. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 68
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0069
Titel: Igły do nakłuć lędźwiowych – Pakiet 69
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Igły do nakłuć lędźwiowych – Pakiet 69. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: Jednorazowe wkłady kontrastu ( MEDRAD STELLANT) – Pakiet 70
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Jednorazowe wkłady kontrastu ( MEDRAD STELLANT) – Pakiet 70. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 70
Los: LOT-0071
Titel: Zestaw do przezskórnej tracheotomii – Pakiet 71
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Zestaw do przezskórnej tracheotomii – Pakiet 71. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 71
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0072
Titel: Sonda Sengstakena-Blakemore'a – Pakiet 72
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych wyrobów medycznych : Sonda Sengstakena-Blakemore'a – Pakiet 72 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 72
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden