2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Beekdaelen - Aanbesteding Brandverzekering
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van gemeente Beekdaelen vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Beekdaelen bij de aanbesteding en de contractsfase. Totaal verzekerde som ongeveer EUR 181.000.000
Interne Kennung: 2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform Bestek