407894-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fluoreszenzmikroskope – Vybavení Vědeckého a diagnostického onkologického centra – Fakultní nemocnice v Motole, Praha – zobrazovací systém
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení Vědeckého a diagnostického onkologického centra – Fakultní nemocnice v Motole, Praha – zobrazovací systém
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace níže uvedeného přístroje pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FN Motol: - Systém pro digitální velkokapacitní imunofluorescenční analýzy způsobilého k provádění mnohoparametrové digitální imunofluorescenční analýzy buněk ve tkáňových řezech pro sady vzorků lidského původu získaných výzkumnou i diagnostickou činností. Charakter přípravy a fixace vzorku bude variabilní, ale musí zahrnovat FFPE vzorky, tkáňové microarrrays, celá sklíčka i tkáňové řezy (výzkumné využití musí být dokumentováno recenzovanou vědeckou publikací). Součástí řešení musí být automatizovaná digitální analýza dedikovaným softwarem pro minimálně 7 fluorescenčních parametrů s možností unmixování autofluorescence. Zařízení musí umožňovat pokročilé fluorescenční zobrazování s vysokým rozlišením pro fenotypizaci imunitních buněk v rámci výzkumu nádorové imunologie, analýzu signálních drah, hodnocení apoptózy a proliferace, detekci nekrózy a fibrózy pomocí konvenčních barvení, charakterizaci buněčného cyklu, stanovení poškození DNA, zánětlivých markerů, identifikaci metastáz v lymfatických uzlinách a detailní průzkum nádorového mikroprostředí. Technologie musí zahrnovat laditelný filtr typu liquid crystal electronically tunable filter (LC-ETF) s elektronickým a softwarovým ovládáním centrální vlnové délky a šířky pásma v rozsahu minimálně 450–760 nm, podporovat multiplexní detekci fluoroforů, automatizované snímání a pokročilou analytickou softwarovou platformu pro kvantitativní vyhodnocení. Systém bude určen pro řešení širokého spektra inovativních, výzkumných úkolů v rámci projektu Vědeckého a diagnostického onkologického centra a k vývoji nových metod detekce vlastností nádorových buněk a také bude schopen popsat mikroprostředí nádorových tkání pacientů. Výzkumné metody vyvíjené pracovištěm budou využity v rámci budoucí diagnostiky a monitorace úspěšnosti léčby. Systém bude mít primární využití výzkumné. (dále jen „přístroj“) Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika.
Interne Kennung140/25/PK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru servisní smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 13.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.