2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa sprzątania obiektów dydaktyczno-sportowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa sprzątania obiektów dydaktyczno-sportowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu w podziale na części: część I WIELOFUNKCYJNA HALA SPORTOWA I HALA SPORTÓW WALKI część II OBIEKT DYDAKTYCZNO-SPORTOWY część III BIBLIOTEKA część IV BAZA TRANSPORTU
Interne Kennung: KAZ.260.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o jakim stanowi art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, oraz w oparciu o zapisy niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 2. Niniejsze postępowanie jest postępowaniem o udzielenie zamówienia klasycznego o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 Ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający, na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp, nie wymaga złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ). Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, zostanie wezwany do złożenia aktualnego na dzień złożenia oświadczenia JEDZ w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 10 dni. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części przedmiotu zamówienia. 6. Zgodnie z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie zakazuje się wykonywania zamówienia publicznego z udziałem podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektywy 2014/24/UE, w przypadku, gdy przypada na nich ponad 10% wartości zamówienia. 7. Zamawiający wymaga obowiązkowego odbycia wizji lokalnej miejsca realizacji zamówienia. 8. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I WIELOFUNKCYJNA HALA SPORTOWA I HALA SPORTÓW WALKI
Beschreibung: Usługa sprzątania obiektów dydaktyczno-sportowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu część I
Interne Kennung: KAZ.260.12.1.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zleceniu Wykonawcy usług sprzątania opisanych w Części I Opisu Przedmiotu Zamówienia (Wielofunkcyjna Hala Sportowa i Hala Sportów Walki), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, w ilości oraz terminie wskazanym przez Zamawiającego, bez konieczności podpisywania aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: część II OBIEKT DYDAKTYCZNO-SPORTOWY
Beschreibung: Usługa sprzątania obiektów dydaktyczno-sportowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu część II
Interne Kennung: KAZ.260.12.2.2026
Los: LOT-0003
Titel: część III BIBLIOTEKA
Beschreibung: Usługa sprzątania obiektów dydaktyczno-sportowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu część III
Interne Kennung: KAZ.260.12.3.2026
Los: LOT-0004
Titel: część IV BAZA TRANSPORTU
Beschreibung: Usługa sprzątania obiektów dydaktyczno-sportowych Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu część IV
Interne Kennung: KAZ.260.12.4.2026