2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego i multimedialnego wraz z oprogramowaniem i usługą wdrożenia do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wielkich Drogach i do Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę (w tym transport, wniesienie, rozpakowanie), złożenie i montaż zamówionego przez Zamawiającego fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i multimedialnego wraz z oprogramowaniem i usługą wdrożenia oraz uruchomienia w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Dostawa zrealizowana będzie do nowopowstałego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego oraz Oddziałów Żłobkowych w Wielkich Drogach, zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 1 w Wielkich Drogach, gmina Skawina. Szczegółowy zakres zamówienia określony jest w załączonym do Specyfikacji Warunków Zamówienia Opisie przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 242935-2026
Interne Kennung: ZP.271.12.CUW.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Formularz oferty, zgodnie z treścią Załącznika nr 1 do SWZ, 2) Formularz cenowy, wypełniony zgodnie z treścią Załącznika nr 1.1 SWZ, 3) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 4) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy, 5) Dowód wniesienia wadium: wymagany - w przypadku wnoszenia wadium w formie niepieniężnej, zaleca się – w przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu, 6) Przedmiotowe środki dowodowe, wymienione w Rozdziale XIII, pkt 4, ppkt 4) SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.