407957-2026 - Wettbewerb
Niederlande – E-Learning – Digitale leeroplossingen werkorganisatie BUCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitale leeroplossingen werkorganisatie BUCH
BeschreibungHet doel van deze opdracht is het contracteren van een dienstverlener die verantwoordelijk is voor het ontwerpen, ontwikkelen en doorontwikkelen van didactisch hoogwaardige digitale leeroplossingen en aanvullende digitale leermiddelen, zoals video’s.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
5. Los
LosLOT-0000