407985-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Wykonanie pogwarancyjnej obsługi serwisowej rezonansu magnetycznego dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie pogwarancyjnej obsługi serwisowej rezonansu magnetycznego dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie pogwarancyjnej obsługi serwisowej rezonansu magnetycznego dla Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach: Szczegółowy zakres obsługi sprzętu objętego zamówieniem określono w Załączniku nr 1a do SWZ.
Interne KennungIZP.2411.114.2026.JG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001