2. Verfahren
Verfahren
Titel: POSTĘPOWANIE W RODZAJU RATOWNICTWO MEDYCZNE W ZAKRESACH: ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ MOTOCYKLOWĄ JEDNOSTKĘ RATUNKOWĄ,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PRZEZ SPECJALISTYCZNE ZESPOŁY RM
Beschreibung: POSTĘPOWANIE W RODZAJU RATOWNICTWO MEDYCZNE W ZAKRESACH: ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ MOTOCYKLOWĄ JEDNOSTKĘ RATUNKOWĄ,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO; ZAWARCIE UMOWY OD 1.01.2026 DO 31.12.2030, OBSZAR: WOJEWÓDZTWO PODLASKIE
Interne Kennung: 10-26-000002/RTM/16/1/20/01/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POSTĘPOWANIE W RODZAJU RATOWNICTWO MEDYCZNE W ZAKRESACH: ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RM, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ MOTOCYKLOWĄ JEDNOSTKĘ RATUNKOWĄ,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE ZESPOŁY RM
Beschreibung: W RODZAJU RATOWNICTWO MEDYCZNE W ZAKRESACH: ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE TRZYOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO, ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO, ŚWIADCZENIA UDZIELANE CZASOWO PRZEZ PODSTAWOWE DWUOSOBOWE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ MOTOCYKLOWĄ JEDNOSTKĘ RATUNKOWĄ,ŚWIADCZENIA UDZIELANE PRZEZ SPECJALISTYCZNE ZESPOŁY RATOWNICTWA MEDYCZNEGO; ZAWARCIE UMOWY OD 1.01.2026 R.
Menge: 1