See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków
Beschreibung: Dostawy leków w ramach programów lekowych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 72 pakiety
Vorherige Bekanntmachung: 768237-2025
Interne Kennung: 122/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb objętych lekami, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia na leki na skutek skrócenia ustawowych terminów w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 61
Interne Kennung: Pakiet nr 61
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 62
Interne Kennung: Pakiet nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 63
Interne Kennung: Pakiet nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 64
Interne Kennung: Pakiet nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 65
Interne Kennung: Pakiet nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 66
Interne Kennung: Pakiet nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 67
Interne Kennung: Pakiet nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 68
Interne Kennung: Pakiet nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 69
Interne Kennung: Pakiet nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 70
Interne Kennung: Pakiet nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 71
Interne Kennung: Pakiet nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: dostawy leków w ramach programów lekowych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 72
Interne Kennung: Pakiet nr 72