40802-2026 - Ergebnis
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Laserová ablace s hmotnostní spektrometrií s indukčně vázaným plazmatem a analyzátorem s časem letu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLaserová ablace s hmotnostní spektrometrií s indukčně vázaným plazmatem a analyzátorem s časem letu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je koupě analytického přístroje - laserové ablace s hmotnostní spektrometrií s indukčně vázaným plazmatem a analyzátorem s časem letu (dále jen „LA-ICP(TOF)-MS“). Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne KennungMU-ZAK/253697/2025/2879420/RMU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001