See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rammeaftale om arbejdsmiljøkoordinering
Beschreibung: Udbuddet vedrører rammeaftale om indlån af ressourcer til at bistå I/S Vestforbrænding med løsning af opgaver indenfor arbejdsmiljøkoordinering, primært i udførelsesfasen, men eventuelt også i projekteringsfasen. De indlånte ressourcer arbejder under ordregivers instruks og ansvar.
Interne Kennung: 25-02085
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98342000 Dienstleistungen in Bezug auf das Arbeitsumfeld
5. Los
Los: LOT-0000