2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Błaszki i jej jednostek na okres od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) na okres 24 miesięcy nie wcześniej niż od 01.01.2027 r. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 2 929 346 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 189 454 kWh, 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia określone zostały w opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: RIZ.271.2.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa (sprzedaż) energii elektrycznej dla obiektów (punktów poboru energii, dalej również PPE) wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ, w tym również obiektów posiadających instalację fotowoltaiczną (instalacja PV) na okres 24 miesięcy nie wcześniej niż od 01.01.2027 r. Planowana ilość energii elektrycznej w trakcie trwania zamówienia wynosi 2 929 346 kWh, planowana ilość energii wyprodukowana w oze i oddanej do sieci wynosi 189 454 kWh 2. Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: 1.1. PPE rozliczane wg grup taryfowych BXX posiadają dostosowane układy pomiarowe. 1.2. PPE rozliczane wg grup taryfowych GXX nie są gospodarstwami domowymi. 1.3. Odnawialne źródła energii (oze) - Zamawiający posiada PPE z zainstalowanymi źródłami oze tj. instalacjami fotowoltaicznymi poniżej 50 kW(instalacje PV) – informacja podana została w załączniku nr 1 do SWZ, oraz w SWZ ppkt 4.2.3 2. W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia do 15% lub zwiększenia do 15% podstawowej ilości energii elektrycznej podanej w pkt 1 powyżej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ, § 1). 3. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej przez zamawiającego z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (zwany OSD) – dane OSD zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ. Sprzedawcą rezerwowym jest: PGE Obrót S.A. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych
Interne Kennung: RIZ.271.39.24
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W toku realizacji zamówienia Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia wielkości zamówienia do 15% względem podstawowej ilości energii elektrycznej. Zwiększenie wartości zamówienia nastąpi na zasadzie prawa opcji. Szczegółowa informacja zawarta jest w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).