408172-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bauarbeiten – Heers Sportstraat nieuwbouw met bijhorende infra-en omgevingswerken
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHeers Sportstraat nieuwbouw met bijhorende infra-en omgevingswerken
BeschreibungDe opdracht gaat over nieuwbouw van 20 sociale woningen en 8 sociale appartementen (koop en huur) met bijhorende infrastructuur- en omgevingswerken. plaats van uitvoering : Sportstraat in 3870 Heers Ontwerper voor het gedeelte woningbouw : Paternotte Architecten, Gorsemweg 71, 3800 St.-Truiden (info@pa-ar.be) Ontwerper voor het gedeelte infrastructuur : Antea Group vestiging Hasselt, Corda Campus-gebouw 6, Kempische Steenweg 293 bus 32, 3500 Hasselt
Interne KennungPPP0OQ-2709/6330/9780/2018/0145/02
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung9780/2018/0145/02_1