2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników w sezonie zimowym 2025/2026r.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie powiatu wielickiego w sezonie zimowym 2025/2026. 2. Zakres zamówienia obejmuje 195,307 km dróg powiatowych oraz 64,944 km chodników, w tym: • część I - Miasto i Gmina Wieliczka – drogi – 88,097 km dróg powiatowych • część II - Miasto i Gmina Wieliczka – chodniki – 54,045 km chodników • część III - Gmina Kłaj – 29,257 km dróg powiatowych, powiatowych • część IV - Gmina Gdów 56,877 km dróg powiatowych oraz 6,061 km chodników, • część V - Gmina Biskupice 21,076 km dróg powiatowych oraz 7,245 km chodników.
Interne Kennung: ZDP.ZP.271.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zamówienia - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Miasta i Gminy Wieliczka w sezonie zimowym 2025/2026r. - Miasto i Gmina Wieliczka - Drogi
Beschreibung: część I - Miasto i Gmina Wieliczka – drogi – 88,097 km dróg powiatowych 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Interne Kennung: 1część. ZDP.ZP.271.7.2025
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zamówienia - Część II Zamówienia - Prowadzenie zimowego utrzymania chodników przy drogach powiatowych na terenie Miasta i Gminy Wieliczka w sezonie zimowym 2025/2026r - Miasto i Gmina Wieliczka – chodniki
Beschreibung: część II- Miasto i Gmina Wieliczka – chodniki – 5,045 km chodników . 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Interne Kennung: 2część.ZDP.ZP.271.7.2025
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Gminy Kłaj w sezonie zimowym 2025/2026r - Gmina Kłaj
Beschreibung: Gmina Kłaj – 29,257 km dróg powiatowych, 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Interne Kennung: 3cześć.ZDP.ZP.271.7.2025
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Gdów w sezonie zimowym 2025/2026r
Beschreibung: Gmina Gdów 56,877 km dróg powiatowych oraz 6,061 km chodników, 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Interne Kennung: 4część.ZDP.ZP.271.7.2025
Los: LOT-0005
Titel: Część V zamówienia - Prowadzenie zimowego utrzymania dróg powiatowych i chodników na terenie Gminy Biskupice w sezonie zimowym 2025/2026r
Beschreibung: Gmina Biskupice 21,076 km dróg powiatowych oraz 7,245 km chodników. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy – załącznik B do SWZ. 2. Odśnieżanie i usuwanie śliskości należy wykonać według załączonych standardów - załącznik C1 oraz C2 do SWZ. 3. Szczegółowy wykaz dróg powiatowych i chodników dla każdej części zamówienia, wraz z kolejnością ich odśnieżania został ujęty w załączniku: D do SWZ – Wykaz dróg powiatowych i chodników
Interne Kennung: 5część.ZDP.ZP.271.7.2025