408228-2026 - Wettbewerb
Belgien – Feuerlöschfahrzeuge – Aankoop van een GRIMP-voertuig
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankoop van een GRIMP-voertuig
BeschreibungDeze opdracht betreft de aankoop van een voertuig voor het GRIMP-team (Groep voor Reddingen en Interventies op Moeilijk bereikbare Plaatsen) van de Brandweerzone Vlaams-Brabant West. De basis vormt een standaard voertuig van het type chassis-cabine met dubbele cabine. Hierop wordt een op maat gefabriceerde opbouw geplaatst welke plaats biedt aan het materieel van het team. Het geheel van chassis-cabine en opbouw wordt tevens uitgerust met ankerpunten om te fungeren als een vast punt voor interventieopstellingen.
Interne KennungPPP13U-206/6013/2025/002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/002_1
Optionen
Beschreibung der OptionenToegestane opties (Zie bepalingen in het bestek onder hoofdstuk III.9)