See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 z "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad będzie przygotowany do odbioru w formie luźnej. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie do 3 200 Mg, a minimalna ilość odebranych odpadów wyniesie 2 800 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01) oraz odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie się odbywał, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00 w ilości określonej przez Zamawiającego w harmonogramie tygodniowym przesłanym mailem do godziny 14:00 w piątek poprzedzający tydzień odbiorów do przedstawiciela Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów do odbioru w danym dniu określonym w harmonogramie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów będzie się odbywał z terenu "Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Zamawiający wymaga podstawienia na załadunek naczepy typu ruchoma podłoga o pojemności ok. 90-100m3. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie się odbywało na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą Kart Przekazania Odpadów i kwitu wagowego. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: DA.261.1.24.2025.RS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport oraz zagospodarowanie w procesie odzysku lub recyklingu, odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11. Odpad przygotowany do odbioru będzie w formie luźnej. Ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy, wyniesie maksymalnie do 3 200 Mg, a minimalna ilość odebranych odpadów wyniesie 2 800 Mg. Odpad wytworzony w procesie segregacji ręcznej i automatycznej frakcji nadsitowej > 80 mm, (separator magnetyczny oraz optopneumatyczny) z niesegregowanych odpadów komunalnych (kod 20 03 01), odpadów opakowaniowych (z grupy 15). W odpadzie o kodzie 19 12 12 znajdować się będą wtrącenia w postaci: makulatury, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, szkła, drewna, bioodpadów, tekstyliów. Odbiór odpadu będzie się odbywał w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 w ilości określonej przez Zamawiającego w harmonogramie tygodniowym przesłanym mailem do godziny 14:00 w piątek poprzedzający tydzień odbiorów do przedstawiciela Wykonawcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości odpadów do odbioru w danym dniu określonym w harmonogramie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Odpad magazynowany na placu, bez zadaszenia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą, wskazania innych terminów i godzin odbioru. Odbiór odpadów będzie się odbywał z terenu „Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów” Sp. z o.o. ul. Staroprzygodzka 121, 63 - 400 Ostrów Wielkopolski. Załadunek odpadów leży po stronie Zamawiającego. Zamawiający wymaga podstawienia pod załadunek naczepy typu ruchoma podłoga o pojemności ok. 90-100m3. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie się odbywało na zalegalizowanej wadze Zamawiającego, zlokalizowanej w zakładzie Zamawiającego. Ilość odebranych odpadów każdorazowo będzie potwierdzane w systemie BDO za pomocą Kart Przekazania Odpadów i kwitu wagowego. Dokumenty te stanowić będą wyłączną podstawę do określenia ilości odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do zaproszenia do negocjacji.