See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Przetworzenie poprzez odzysk (R) lub unieszkodliwienie (D) następujących odpadów komunalnych dostarczonych do Wykonawcy przez Zamawiającego:Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia w tym określenie terminu jego realizacji, zawarte są w Części II SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia. Część 1: Kod odpadu 15 01 06 Zmieszane odpady opakowaniowe Część 2: Kod odpadu 16 01 03 Zużyte opony Część 3: Kod odpadu 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji Część 4: Kod odpadu 20 03 01 Niesegregowane ( zmieszane) odpady komunalne Część 5: Kod odpadu 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe Część 6: Kod odpadu 20 01 99 Inne odpady komunalne ( popiół) Część 7: odpady budowlane Kod odpadu 17 09 04 Zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02 i 17 09 03 17 01 07 Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 17 01 01 Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów Część 8: Kod odpadu 20 01 11 Tekstylia Część 9: Kod odpadu 20 03 99 Odpady komunalne niewymienione w innych kodach (popiół)
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 15 01 06 z podziałem na części i opcją w ilości 500 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P1
Menge: 500 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 1 – 89 400,00 zł
Los: LOT-0002
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 16 01 03 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 16 01 03 z podziałem na części i opcją w ilości 50Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P2
Menge: 50 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 2 – 1 500,00 zł
Los: LOT-0003
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 02 01 z podziałem na części i opcją w ilości 1100 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P3
Menge: 1 100 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 3 – 148 500,00 zł
Los: LOT-0004
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z podziałem na części i opcją w ilości 3700 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P4
Menge: 3 700 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 4 – 738 150,00 zł
Los: LOT-0005
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 07 z podziałem na części i opcją w ilości 370 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P5
Menge: 370 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 5 – 99 678,00 zł
Los: LOT-0006
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 99 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 99 z podziałem na części i opcją w ilości 150 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P6
Menge: 150 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 6 – 6 450,00 zł
Los: LOT-0007
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04,17 01 07,17 01 01 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 17 09 04,17 01 07,17 01 01 z podziałem na części i opcją w ilości 220 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P7
Menge: 220 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 7- 44 220,00 zł
Los: LOT-0008
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 11z podziałem na części i opcją w ilości 55 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P8
Menge: 55 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 8- 12 430,00 zł
Los: LOT-0009
Titel: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 99 z podziałem na części i opcją”
Beschreibung: „Przetworzenie odpadów komunalnych o kodzie 20 03 99 z podziałem na części i opcją w ilości 100 Mg"
Interne Kennung: ZZP.271.1.2026/P9
Menge: 100 Tonnen
Beschreibung der Optionen: Przedmiotem opcji jest przetworzenie odpadów komunalnych danego rodzaju (frakcji) w maksymalnym terminie do czterech miesięcy od dnia zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, przy czym maksymalna wartość opcji wynosi zł netto - dla części 9 - 4300,00 zł