See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ex ante publicatie Full Flight Simulator: EC135/635 P2+ met cockpit FCDS/CPDS vanaf level C
Beschreibung: De Politie wenst per 1 januari 2026 een overeenkomst af te sluiten ten behoeve van het ter beschikking stellen van een Full Flight Simulator (FFS): EC135/635 P2+ met cockpit FCDS/CPDS vanaf level C voor het zelfstandig (dry lease) trainen en aftoetsen van de helikopterpiloten van de Politie. Tot de scope van de opdracht behoort: Het periodiek ter beschikking stellen van de Full Flight simulator zoals hierboven beschreven met de volgende minimale vereisten: 1. Simulator kwalificaties De simulator moet minimaal van het niveau FFS (Full Flight Simulator) EC135/635 P2+ vanaf level C zijn uitgerust met een cockpit FCDS/CPDS. Tevens moet de simulator: Compatible zijn voor Night Vision Goggles; Beschikken over de actuele en actueel gehouden IFR data base van Nederlandse luchthavens; High definition off field landings locaties. 2. EASA certificering De simulator moet EASA gecertificeerd zijn voor het afnemen van proficiency checks VFR/ IFR inclusief PBN. 3. Briefingruimte Naast de benodigde simulator dient de politie op dezelfde locatie als waar de simulator staat de beschikking te hebben over een (afsluitbare) briefingruimte met een projectiemiddel. 4. Simulator binnen Europa De simulator moet binnen de grenzen van Europa ter beschikking worden gesteld. 5. Technical support Ten tijde van de dry lease moet technical support aanwezig zijn om kleine malfunctions te kunnen verhelpen.
Interne Kennung: HR0166
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80412000 Ausbildung in Flugschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80410000 Verschiedene Unterrichts- und Ausbildungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000