2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Lipsko oraz organizację i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Lipsko oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, w szczególności ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2025 r. poz. 733), jak również przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Lipsko.
Interne Kennung: RGS. 271.15.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Lipsko oraz organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1) Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zebranych selektywnie: a) papieru, b) szkła, c) metali i tworzyw sztucznych, d) odpadów ulegających biodegradacji e) popiołu i żużla paleniskowego. 2) Zagospodarowanie odebranych z nieruchomości odpadów. 3) Zaopatrzenie właścicieli nieruchomości wielorodzinnych w pojemniki na odpady zbierane selektywnie. 4) Systematyczne zaopatrywanie właścicieli nieruchomości jednorodzinnych i zagrodowych w worki foliowe do selektywnej zbiórki odpadów. 5) Organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przyjmującego frakcje odpadów komunalnych: a) odpady zbierane selektywnie (papier, szkło, tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, tekstylia i odzież) c) meble i inne odpady wielkogabarytowe d) zużyte opony e) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny f) zużyte baterie i akumulatory g) przeterminowane leki h) żużel paleniskowy i) odpady remontowo-budowlane j) odpady niebezpieczne k) odpady tekstylne i odzież l) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki 6) Odbiór i zagospodarowanie od właścicieli nieruchomości przedmiotów wielkogabarytowych, sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Szacowana łączna ilość odpadów w ramach zamówienia, która będzie odebrana przez Wykonawcę w okresie obowiązywania umowy wynosi: 2 300 Mg.