2. Verfahren
Verfahren
Titel: „KROKUSOWA ŁĄKA” w Parku T. Kościuszki w Katowicach”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „KROKUSOWA ŁĄKA” w Parku T. Kościuszki w Katowicach” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie nasadzeń 12.000 sztuk krokusów. Sposób obsadzenia krokusów w istniejącym trawniku metodą naturalistyczną. 3. Zamawiający preferuje odmiany kwitnące wczesną wiosną, tj.: - Krokus złocisty – kolor żółty - do 70% ogólnej ilości (rozmiar 5+) – 8.400 sztuk - Krokus Siebera - kolor - Bowles White(biały) Violet Queen(jasnofioletowy) - do 30% ogólnej ilości - (rozmiar 5+) – 3.600 sztuk 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: NZI.261.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001