2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Integrale ICT-oplossing Sociaal Domein
Beschreibung: De opdracht betreft de levering van een integrale ICT‑oplossing (SaaS) voor het sociaal domein, inclusief implementatie, migratie, beheer, onderhoud en ondersteuning. De oplossing is gericht op het ondersteunen van de uitvoering van de wettelijke taken binnen het sociaal domein. De overeenkomst treedt naar verwachting in werking op 1 december 2026 en omvat een implementatieperiode tot en met 31 januari 2028. Aansluitend geldt een initiële contractduur van 5 jaar. De overeenkomst kan door de opdrachtgever eenzijdig worden verlengd met vier (4) verlengingsopties van telkens twee (2) jaar. De maximale looptijd van de overeenkomst bedraagt daarmee circa 13 jaar, met als uiterste einddatum 31 januari 2041. De geraamde totale waarde van de opdracht, inclusief alle verlengingsopties, ligt tussen € 800.000 en € 2.250.000 exclusief btw over de gehele looptijd.
Interne Kennung: LOC260601/2242944
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Integrale ICT-oplossing Sociaal Domein
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LOC260601/2242944
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1