2. Verfahren
Verfahren
Titel: Företagshälsovård
Beschreibung: Eslövs kommun, Eslövs Bostads AB, Mellanskånes Renhållnings AB, inbjuder intresserade anbudsgivare till anbudsgivning i upphandlingen Företagshälsovård. Vi välkomnar er att lämna anbud i vår kommande upphandling av företagshälsovård. Vår ambition är att tillsammans med Leverantören etablera ett professionellt, utvecklingsinriktat och långsiktigt samarbete.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123470:Lot:1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 85140000 Diverse hälsovård, 85147000 Företagshälsovård, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård