2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba, dodávka a uvedení do provozu biomasového kotle K2
Beschreibung: Předmětem je výstavba, dodávka a uvedení do provozu biomasového kotle K2 v lokalitě průmyslové zóny Žďárského, Kožichovice-Třebíč, v areálu energocentra KEC v prostoru výrobny. Předmětem je projekční návrh řešení, dodávka, výroba montáž a uvedení do provozu nového kotle K2 s tepelným výkonem 2-2,4 MWt. Součástí bude i zásobník na palivo, popelové hospodářství, čištění spalin, připojení na stávající rozvody a řídící systém, vč. stavební části opláštění budovy nového provozu K2. Při projekčním návrhu se musí uvažovat s připojením na CZT a koordinací provozu kogeneračního centra, biomasového kotle K1 a tepelných čerpadel. Součástí stavební části bude i rozvodna kolte K2, který bude umístěn vně budovy ale stavebně oddělen od prostoru provozu, důvodem je ochrana proti prachu, teplotám a hygienou provozu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím řízení jsou uveřejněny v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44621200 Heizkessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BT-22-Lot-150150
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln