2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA ICT-middelen en apparatuur
Beschreibung: Binnen de scope van de Opdracht vallen onder meer: • Laptops • Desktops • Chromebooks • Desktopmonitoren • accessoires en toebehoren (zoals kabels, adapters, beugels, docks en hubs) • bijbehorende dienstverlening zoals hierboven beschreven. • Oplaadkarren en koffers t.b.v. Laptops/Chromebooks/Tablets Binnen de scope van de Opdracht valt optioneel: • OPS-modules • AI-middelen en apparatuur • Onderdelen (t.b.v. onderhoud en reparatie) • IoT-middelen en apparatuur • Afvoer van oude apparaten met keuzevrijheid Nissewijs Uitgesloten van de Opdracht: • Koptelefoons/oordopjes • VoIP middelen en apparatuur • Netwerkapparatuur • Apple apparatuur (iPads) • Audio visuele middelen en apparatuur, • Multifunctionals De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt circa € 485.000 per jaar (inclusief btw). Uitgaande van een looptijd van zes (6) jaar komt de totale geraamde waarde daarmee op circa € 2.900.000 (inclusief btw). De feitelijke omvang van de Opdracht kan gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst daardoor hoger of lager uitvallen. Om deze reden geldt de volgende herzieningsclausule
Interne Kennung: 2025-ICT304232
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de scope van de Opdracht vallen onder meer: • Laptops • Desktops • Chromebooks • Desktopmonitoren • accessoires en toebehoren (zoals kabels, adapters, beugels, docks en hubs) • bijbehorende dienstverlening zoals hierboven beschreven. • Oplaadkarren en koffers t.b.v. Laptops/Chromebooks/Tablets Binnen de scope van de Opdracht valt optioneel: • OPS-modules • AI-middelen en apparatuur • Onderdelen (t.b.v. onderhoud en reparatie) • IoT-middelen en apparatuur • Afvoer van oude apparaten met keuzevrijheid Nissewijs Uitgesloten van de Opdracht: • Koptelefoons/oordopjes • VoIP middelen en apparatuur • Netwerkapparatuur • Apple apparatuur (iPads) • Audio visuele middelen en apparatuur, • Multifunctionals De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt circa € 485.000 per jaar (inclusief btw). Uitgaande van een looptijd van zes (6) jaar komt de totale geraamde waarde daarmee op circa € 2.900.000 (inclusief btw). De feitelijke omvang van de Opdracht kan gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst daardoor hoger of lager uitvallen. Om deze reden geldt de volgende herzieningsclausule:
Interne Kennung: 1
408382-2026 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – EA ICT-middelen en apparatuur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA ICT-middelen en apparatuur
Interne identificatiecode: 2025-ICT304232
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1