2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding Verbouw en nieuwbouw De la Reyschool in Den Haag
Beschreibung: Verbouw en nieuwbouw De la Reyschool in Den Haag De nieuwe omvang van de school komt uit op circa 2.735 m2 BVO bestaande uit circa 900 m2 BVO nieuwbouw en 1.650 m2 BVO renovatie.
Interne Kennung: 22021
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten