2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop Schoonmaakdienstverlening
Beschreibung: Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor de schoollocaties van stichting CPOB Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor 17 schoollocaties
Interne Kennung: PRJ-2602001.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gemeente Culemborg
Beschreibung: Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor de schoollocaties van stichting CPOB Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor 6 schoollocaties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Opdrachtgever is voornemens om één prestatiegerichte overeenkomst aan te gaan met één, twee of drie gespecialiseerde Opdrachtnemer(s) voor de Schoonmaakdienstverlening binnen stichting CPOB conform de eisen die in de aanbestedingsdocumenten zijn vermeld.
Los: LOT-0002
Titel: Gemeente Tiel
Beschreibung: Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor de schoollocaties van stichting CPOB. Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor 6 schoollocaties
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Gemeente West Betuwe
Beschreibung: Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor de schoollocaties van stichting CPOB. Het uitvoeren van de schoonmaakdienstverlening voor 5 schoollocaties
Interne Kennung: 3