408439-2026 - Wettbewerb
Schweden – Material für den Straßenwinterdienst – Utrustning för vinterväghållning
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrustning för vinterväghållning
Beschreibung: Upphandlingen gäller ramavtal avseende utrustning för vinterväghållning i Malmö stad. Utrustningen ska användas tillsammans med befintliga fordon.
Interne Kennung: SN-2026-1242
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113910 Material für den Straßenwinterdienst
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Utrustning för vinterväghållning
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för vinterväghållning
Intern identifierare: SN-2026-1242
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44113910 Material för vinterväghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utrustning för vinterväghållning