408446-2026 - Ergebnis
Polen – Personenkraftwagen – Zakup samochodów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 43 szt. samochodów na potrzeby jednostek organizacyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, w podziale na części: 1) część 1 - 17 szt. samochodów typu KOMBI-VAN/FURGON, 2) część 2 - 24 szt. samochodów osobowych małolitrażowych, 3) część 3 – 1 samochód osobowy klasy średniej niższej, 4) część 4 – 1 samochód osobowy klasy średniej.
Vorherige Bekanntmachung230937-2026
Interne Kennung0000-ZP.261.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: zakup i dostarczenie 1 samochodu osobowego klasy średniej niższej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 1 samochodu osobowego klasy średniej niższej. 2. Prognozowany roczny przebieg dla pojazdu wynosi 30 000 km. 3. Samochód musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku oraz musi spełniać wymogi i parametry techniczno-­eksploatacyjne określone w Załączniku nr 3 do Formularza oferty. 4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił minimum 1 autoryzowaną stację obsługi technicznej w granicach administracyjnych każdego województwa, na terenie całego kraju. 5. Zamawiający wymaga aby Wykonawca był autoryzowanym partnerem producenta oferowanego samochodu.
Interne Kennung0000-ZP.261.7.2026(3)
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: zakup i dostarczenie 1 samochodu osobowego klasy średniej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 1 samochodu osobowego klasy średniej. 2. Prognozowany roczny przebieg dla pojazdu wynosi 50 000 km. 3. Samochód musi być fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku oraz musi spełniać wymogi i parametry techniczno-­eksploatacyjne określone w Załączniku nr 4 do Formularza oferty. 4. Zamawiający wymaga aby Wykonawca zapewnił minimum 1 autoryzowaną stację obsługi technicznej w granicach administracyjnych każdego województwa, na terenie całego kraju. 5. Zamawiający wymaga aby Wykonawca był autoryzowanym partnerem producenta oferowanego samochodu.
Interne Kennung0000-ZP.261.7.2026(4)