408473-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu (artykuły cukiernicze, warzywa gotowane, różne)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu (artykuły cukiernicze, warzywa gotowane, różne)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części: 1) część nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I; 2) część nr 2 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II; 3) część nr 3 – sukcesywna dostawa warzyw gotowanych/ przetworzonych; 4) część nr 4 - sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennungczęść 1
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II
Interne Kennungczęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – sukcesywna dostawa warzyw gotowanych/ przetworzonych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy warzyw gotowanych/ przetworzonych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennungczęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 – sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Interne Kennungczęść 4