2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Prins Mauritsschool, kinderopvang en gymzaal te Staphorst
Beschreibung: De Opdrachtgever is op zoek naar Opdrachtnemers, welke in staat zijn om het Voorlopig Ontwerp verder uit te werken op basis van een bouwteamopdracht. De werkzaamheden met betrekking tot het verder mede-ontwerpen en de realisatie van deze voorzieningen van de ‘Nieuwbouw Prins Mauritsschool, kinderopvang en gymzaal te Staphorst zullen o.a. bestaan uit: - Bouwkundige werkzaamheden (perceel 1); - Elektrotechnische werkzaamheden (perceel 2); - Werktuigbouwkundige werkzaamheden (perceel 2). Uitgangspunten voor de nieuwbouw zijn: - Basisschool Christelijk Reformatorische identiteit voor 330 leerlingen met een omvang van 1.953 m² bvo (bruto vloeroppervlak); - Twee groepsruimten (incl. slaapruimte) voor kinderopvang/ PG – Elorah met een omvang van 203 m² bvo; - Een gymzaal incl. kleedruimtes en materialenopslag met een omvang van 525m² bvo; - Verder te realiseren de benodigde schoolpleinen, fiets opstelplaatsen/-stalling, parkeren, kiss & ride en groen.
Interne Kennung: stmapm01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zie selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bouwkundig aannemer
Beschreibung: zie leidraad Uitgangspunten voor de nieuwbouw zijn: - Basisschool Christelijk Reformatorische identiteit voor 330 leerlingen met een omvang van 1.953 m² bvo (bruto vloeroppervlak); - Twee groepsruimten (incl. slaapruimte) voor kinderopvang/ PG – Elorah met een omvang van 203 m² bvo; - Een gymzaal incl. kleedruimtes en materialenopslag met een omvang van 525m² bvo; - Verder te realiseren de benodigde schoolpleinen, fiets opstelplaatsen/-stalling, parkeren, kiss & ride en groen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212222 Bau von Turnhallen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Ontwerpend werktuigbouwkundig- en elektrotechnisch installateur
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten