See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst HR- en Payroll-automatiseringsoplossing voor de lokale werknemers in Afrikaanse kantoren van VVOB 2024-2027
Beschreibung: VVOB is op zoek naar een HR- en Payroll-automatiseringsoplossing voor de lokale werknemers in Afrikaanse kantoren voor een aantal doeleinden die uitgewerkt worden in de technische beschrijving van het onderstaande project (en die opgenomen zijn in Deel 3 van de Bijlage B - Technische Specificaties van de opdracht komt eraan) en verzoekt bedrijven die zich in deze call herkennen zich te melden en een offerte in te dienen met het oog op de opdracht.
Interne Kennung: VVOB 2024-004-01 GGa-Ph
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure sui generis voor een opdracht met beperkte waarde
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVOB 2024-004-01 GGa-Ph - 1
Interne Kennung: 1