2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verantwoordingsysteem
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van een verantwoordingsysteem, in de vorm van een Software as a Service (SaaS) oplossing, inclusief dataconversie, technische en organisatorische implementatie en het ondersteunen bij het gebruik van het verantwoordingsysteem. €1.200.000,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1