408645-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Stellenvermittlung – Zajištění služeb agentury práce při poskytování dočasně přidělených zaměstnanců
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb agentury práce při poskytování dočasně přidělených zaměstnanců
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění služeb poskytování dočasně přidělených zaměstnanců (dále jen "DPZ"), kteří budou vykonávat práci pro Zadavatele v Praze i v regionálních kancelářích ve všech krajských městech ČR. DPZ bude poskytován formou dočasného přidělení k výkonu práce dle ust. § 307a a násl. zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, ve znění pozdějších předpisů, kdy DPZ bude u dodavatele zaměstnán na základě pracovní smlouvy nebo dohody o pracovní činnosti, ale práci bude vykonávat pro Zadavatele.
Interne KennungVZ/03/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku pro futuro již v této zadávací dokumentaci. Obsah této změny vymezuje dále v této zadávacího dokumentaci a zavazuje se zachovat status quo celkové povahy veřejné zakázky, tedy takovou změnou neměnit celkovou povahu veřejné zakázky. Tyto vyhrazené změny závazku mohou spočívat ve změnách sjednaného rozsahu plnění, a to v podobě zvýšení či snížení celkového rozsahu plnění a s tím související změny ceny plnění. V případě, že k takové změně dojde, zadavatel tyto vyhrazené změny závazku eviduje a uveřejní je postupem dle § 219 odst. 1 zákona. Zadavatel dbá po celou dobu zadávacího řízení i realizace veřejné zakázky zásad transparentnosti, přiměřenosti, rovnosti a zákazu diskriminace, včetně uplatnění vyhrazené změny závazku v rozsahu případné změny ceny sjednané rámcovou dohodou s vybraným dodavatelem. Předpokládaná doba vyhrazené změny závazku je totožná s dobou 24 měsíců, tj. dobou, na kterou bude uzavřena s vybraným dodavatelem rámcová dohoda.