2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu budowlanego miejsc postojowych wraz z drogą dojazdową przy ul. Ignacego Paderewskiego w Rybniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie projektu budowlanego miejsc postojowych na terenie działki nr 3329/155 znajdującej się przy ul. Ignacego Paderewskiego w Rybniku, zgodnie z wymaganiami obowiązujących przepisów Prawa Budowalnego. Celem jest uzyskanie możliwie jak największej ilości miejsc postojowych – wg wstępnych założeń ilość stanowisk powinna wynosić około 70 szt. – dokładna ilość powinna zostać określona poprzez dostosowanie do istniejących uwarunkowań terenowych. Należy dążyć do zmaksymalizowania tego parametru z zachowaniem wymogów obowiązujących przepisów. Szczegóły ujęte w SWZ.
Interne Kennung: TZ/2/U/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu budowlanego miejsc postojowych wraz z drogą dojazdową przy ul. Ignacego Paderewskiego w Rybniku. Celem jest uzyskanie możliwie jak największej ilości miejsc postojowych – wg wstępnych założeń ilość stanowisk powinna wynosić około 70 szt. – dokładna ilość powinna zostać określona poprzez dostosowanie do istniejących uwarunkowań terenowych. Należy dążyć do zmaksymalizowania tego parametru z zachowaniem wymogów obowiązujących przepisów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące realizacji umowy zostały określone w SWZ.