408671-2026 - Ergebnis
Polen – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – Dostawa łodzi typu RIB do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach wewnętrznych dla OZ Szczecin Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa łodzi typu RIB do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach wewnętrznych dla OZ Szczecin Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej łodzi patrolowej typu RIB klasy *bKM IV dalej "łodzi" wraz z przyczepą podłodziową i pozostałym kompletnym wyposażeniem stanowiącym funkcjonalną całość na potrzeby Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego, służącego do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach śródlądowych, morskich wodach wewnętrznych, w obszarze do 6 NM od linii podstawowej Morza Bałtyckiego.
Vorherige Bekanntmachung238977-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote, 34521000 Spezialboote
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowej łodzi patrolowej typu RIB klasy *bKM IV wraz z przyczepą podłodziową i pozostałym kompletnym wyposażeniem stanowiącym funkcjonalną całość na potrzeby Głównego Inspektoratu Rybołówstwa Morskiego, służącego do kontroli rybołówstwa morskiego na wodach śródlądowych, morskich wodach wewnętrznych, w obszarze do 6 NM od linii podstawowej Morza Bałtyckiego.
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy