2. Verfahren
Verfahren
Titel: opdracht van bedrijfsrevisor bij de Hulpkas voor ziekte- en invaliditeitsverzekering (HZIV)
Beschreibung: opdracht van bedrijfsrevisor bij de Hulpkas voor ziekte- en invaliditeitsverzekering (HZIV)
Interne Kennung: 2026-JUR-REVISEUR CAAMI HZIV
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-JUR-REVISEUR CAAMI HZIV - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision