408690-2026 - Ergebnis
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka Miejskiego nr 2 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Poprawa efektywności energetycznej jednostek miejskich miasta Cieszyna poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa mikroinstalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Żłobka Miejskiego nr 2 w Cieszynie w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Poprawa efektywności energetycznej jednostek miejskich miasta Cieszyna poprzez budowę instalacji fotowoltaicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej tj. Żłobka Miejskiego nr 2 przy ul. Stanisława Moniuszki 13 w Cieszynie. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w punkcie 3 SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest budowa mikroinstalacji fotowoltaicznej polegającej na dostawie i montażu wraz z uruchomieniem nowej instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku użyteczności publicznej tj. Żłobka Miejskiego nr 2 przy ul. Stanisława Moniuszki 13 w Cieszynie. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w punkcie 3 SWZ. 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp, aktów wykonawczych do niniejszej ustawy oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. .3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Podstawa prawna: Dyrektywa 2014/24/UE. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą w walutach obcych. 9. Zamawiający nie przewiduje dynamicznego systemu zakupów. 10. Zamawiający nie przewiduje składania ofert wariantowych. 11. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, 12. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp. 13. Zamawiający nie dopuszcza zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 14. Zamawiający nie przewiduje innego sposobu komunikacji niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy