2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering gewasbeschermingsmiddelen inclusief bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst met één of meerdere opdrachtnemers ten behoeve van het leveren van Gewasbeschermingsmiddelen inclusief bijbehorende dienstverlening zodat Wageningen University & Research (WUR) de exploitatie van haar landbouwgronden op een duurzame en verantwoorde wijze kan uitoefenen. De bijbehorende dienstverlening bestaat onder andere uit het adviseren gevraagd en ongevraagd over (het juiste gebruik van het juiste product voor een bepaalde situatie) Gewasbeschermingsmiddelen. Het bijhouden van toelatingstermijnen en het tijdig leveren van de benodigde Gewasbeschermingsmiddelen.
Interne Kennung: 2025-MER-T138936
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03110000 Feldfrüchte und Erzeugnisse des Erwerbsgartenbaus, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lelystad
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken
Los: LOT-0002
Titel: Wageningen
Los: LOT-0003
Titel: Westmaas
Los: LOT-0004
Titel: Vredepeel
Los: LOT-0005
Titel: Valthermond en Rolde